OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela zwykła

06.X.2019 r.

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na tacę, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów poniesionych z montażem nowego monitoringu przy naszym sanktuarium i klasztorze.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które przez cały miesiąc październik odprawiają się w naszym sanktuarium o godz. 17.30.
  3. W najbliższą środę o godz. 16.15 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W przyszłą niedzielę z racji XIX Dnia Papieskiego tradycyjnie po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  5. Również w przyszłą niedzielę na Puszczy św. Jana zostanie odprawiona Msza św. o godz. 12.00 na zakończenie XI Beskidzkiego Sezonu Motocyklowego. Jak co roku zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy udają się wtedy na Puszczę swoimi samochodami , aby ze względów bezpieczeństwa nie wjeżdżać nimi na parking, lecz pozostawić je na dole, umożliwiając wjazd motocyklistom.
  6. Na ołtarzach bocznych w naszym sanktuarium są wyłożone kartki na wypominki listopadowe, które można zabrać ze sobą. Czytelnie wypełnione prosimy przynosić je do naszej zakrystii. Przez cały miesiąc listopad będziemy czytali imiona i nazwiska naszych zmarłych modląc się za nich podczas nabożeństwa listopadowego o godz. 17.30 i następnie w intencji wszystkich zmarłych wypominanych będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
  7. W bieżącym numerze „Gościa Niedzielnego” przeczytamy m.in. o tym, jak siostrę Faustynę Kowalską widział jej kierownik duchowy ks. Michał Sopoćko oraz o niebiańskim pochodzeniu i ogromnej mocy różańca.