IV Niedziela zwykła

29.01.2023

 1. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędą się spotkania : Akcji Katolickiej oraz rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
 2. W najbliższy czwartek będziemy przeżywali uroczystość Ofiarowania Pańskiego, zwaną w tradycji ludowej Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w naszym sanktuarium będą sprawowane w tym dniu o godz. 07.00, 09.00, 12.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
 3. W najbliższy czwartek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Kręgu biblijnego.
 4. W najbliższy piątek po zakończeniu okresu śpiewania kolęd, o godz. 06.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 5. W najbliższy piątek z racji wspomnienia św. Błażeja, biskupa i męczennika po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie jabłek i indywidualna modlitwa o zdrowie gardła.
 6. W najbliższy piątek z racji pierwszego piątku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do godz. 18.00 i spowiedź św.
 7. W najbliższą sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca o godz. 17.30 zostanie odmówiony różaniec w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP.
 8. W tym tygodniu odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną : O. Tadeusz w pierwszy piątek miesiąca od godz. 08.00, natomiast O. Antoni w pierwszą sobotę miesiąca również od godz. 08.00.
 9. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Agaty, dziewicy i męczennicy po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie chleba, wody i soli.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 09.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy św. odbędzie się zmiana tajemnic różańcowych.
 11. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszego kościoła i klasztoru.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Wandę Jakieła z Nadola i śp. Ireneusza Świątek z Nadola. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.