OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela zwykła

10.11.2019 r.

  1. Jutro 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Porządek Mszy św. w naszym sanktuarium jak w dni powszednie. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.
  2. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 odprawiamy w naszej świątyni nabożeństwo listopadowe z odczytaniem imion i nazwisk zmarłych i następnie w intencji zmarłych wypominanych sprawowana jest Msza św. o godz. 18.00.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania: w środę – o godz. 16.15 spotkanie Kręgu Biblijnego; we czwartek – o godz. 16.30 dla kandydatów do bierzmowania z klas VI i po Mszy św. o godz. 18.00 dla kandydatów klas VII; w sobotę – o godz. 10.00 spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza i o godz. 15.00 Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej
  4. W najbliższy piątek przypada liturgiczne wspomnienie św. Dydaka z Alcali, patrona braci zakonnych. Bratu Mateuszowi, który w naszym sanktuarium pełni posługę zakrystiana życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Świętego Patrona.
  5. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. W bieżącym numerze m.in. o ludziach, którym zawdzięczamy niepodległość i konkretny kształt naszej Ojczyzny, a także o współczesnych męczennikach, czyli o chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa.