XXVII Niedziela zwykła

02.10.2022

  1. Serdecznie dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary, które w ramach tacy gospodarczej będą przeznaczone na renowację dzwonnicy z dzwonami na placu kościelnym przy naszym dukielskim sanktuarium.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym sanktuarium odprawiają się o godz. 17.30.
  3. W najbliższy wtorek 4 października przypada uroczystość odpustowa ku czci św. Franciszka z Asyżu, założyciela naszego Zakonu. Msze św. w tym dniu w naszym sanktuarium będą się odprawiały jak w dni powszednie. Uroczysta Msza św. z nabożeństwem transitus, upamiętniającym śmierć naszego Zakonodawcy zostanie odprawiona o godz. 18.00.
  4. W najbliższy wtorek o godz. 14.00 odbędzie się w naszym sanktuarium pogrzeb śp. Kazimiery Mucha z Teodorówki.
  5. W najbliższy czwartek o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Kręgu biblijnego.
  6. W najbliższy piątek z racji pierwszego piątku miesiąca od godziny 15.00 do godziny 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Od godz. 08.00 rano O. Tadeusz będzie odwiedzał chorych z posługą sakramentalną.
  7. W przyszłą niedzielę na Pustelni św. Jana o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji zakończenia Beskidzkiego Sezonu Motocyklowego.
  8. Zachęcamy do lektury „Gościa niedzielnego”. W bieżącym numerze m.in. o Aniołach Stróżach, o potrzebie odmawiania różańca i wywiad z kard. Konradem Krajewskim, który opowiada o swojej ostatniej wizycie na Ukrainie. Zachęcamy także do lektury „Gościa Extra” , który w całości poświęcony jest tematyce Bożego Miłosierdzia i jego apostołce św. siostrze Faustynie Kowalskiej.
  9. W kiosku klasztornym można nabyć różańce ze św. Janem z Dukli, kalendarze ścienne z naszego sanktuarium na przyszły rok i inne pamiątki religijne.