XXV Niedziela zwykła

19.09.2021 

  1. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Archidiecezjalne Radio Fara.
  2. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła będziemy wspominać : we wtorek św. Mateusza Apostoła i Ewangelistę, w czwartek św. O. Pio z Pietrelciny, w sobotę bł. Władysława z Gielniowa, patrona naszej Prowincji.
  3. W najbliższą sobotę pierwszy dzień nowenny przed uroczystością św. Franciszka z Asyżu.
  4. W najbliższą sobotę o godz. 15.00 przy Złotej Studzience na Cergowej zostanie odprawiona Msza św. w intencji studentów. Wcześniej, o godz. 14.00 koronka do siedmiu radości Matki Bożej przy stacjach.
  5. Również w najbliższą sobotę odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Program pielgrzymki jest zamieszczony na plakacie w kruchcie kościoła. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się w klasztorze spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. Chętnych zapraszamy.
  6. W dniach 25 i 26 września br. odbędzie pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasną Górę. Szczegółowe informacje są zamieszczone na plakacie w kruchcie kościoła.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Alfreda Torbę z Nadola. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.