TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA

– 22 stycznia 2017

 

Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlitwą ogarnijmy wszystkich naszych braci i siostry prosząc o dar jedności, także o jedność w naszych rodzinach, sąsiedztwach i całej parafii.

W środę obchodzić będziemy święto Nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Za tydzień, do wspólnego kolędowania zapraszają dukielskie Szarotki: dziesięć minut przed sumą jak i po mszy świętej będzie można posłuchać tradycyjnych kolęd i pastorałek. Także za tydzień, po mszy świętej sprawowanej o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty Żywego Różańca.

Dzisiaj, po mszach świętych, Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, zbiera ofiary do puszek przeznaczone za budowę kościoła w Ekwadorze.

***

Burmistrz Dukli zachęca zainteresowanych do składania deklaracji przystąpienia do projektu „Wsparcie energetyki rozproszonej wśród mieszkańców Gminy Dukla”. Deklaracje można składać w terminie nieprzekraczalnym do dnia 31 stycznia 2017 roku.

***

W naszym sanktuarium witamy wszystkich Pielgrzymów i Gości, wszystkim życzymy dobrego i błogosławionego pobytu, a tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny, rocznice czy jubileusze, zwłaszcza wszystkim Dziadkom, którzy dzisiaj obchodzą swoje święto, składamy nasze serdeczne życzenia: zdrowia duszy i ciała, opieki Matki Najświętszej i Świętego Jana z Dukli oraz Bożego błogosławieństwa.