Ogłoszenia

Ogłoszenia 2018-10-16T09:21:28+00:00

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela zwykła

14.X.2018 r.

 1. Dzisiaj z racji XVIII Dnia Papieskiego tradycyjnie po Mszach świętych przed kościołem będą zbierane ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym sanktuarium przez cały miesiąc październik odprawiają się o godz. 17.30.
 3. Na ołtarzach bocznych są do wzięcia kartki na wypominki listopadowe. Czytelnie wypełnione prosimy przynosić je do naszej zakrystii. Przez cały miesiąc listopad godz. 17.30 będziemy czytać nazwiska i imiona naszych zmarłych, modlić się za nich i następnie w intencji wszystkich zmarłych wypominanych będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
 4. W najbliższy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII z naszej parafii.
 5. W najbliższy piątek jak w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. wypominkowa za zmarłych. Przed Eucharystią w intencji zmarłych zostanie odmówiona koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do uroczystości Pierwszej Komunii świętej.
 6. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 obowiązkowa zbiórka dla ministrantów i lektorów, a o godz. 15.00 spotkanie Franciszkańskiej Młodzieży Oazowej.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.oo spotkanie kandydatów do bierzmowania z naszej parafii trzeciej klasy gimnazjalnej i ósmej klasy Szkoły Podstawowej.
 8. W tym tygodniu w dniach od 19 do 21 października w Miejscu Piastowym odbędą się rekolekcje trzeźwościowe. Szczegółowe informacje są zamieszczone na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W bieżącym numerze „Gościa niedzielnego” przeczytamy m.in. o tym, jak pontyfikat wybranego 40 lat temu papieża Polaka zmienił świat.
 10. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kiosku klasztornego, gdzie można nabyć różne pamiątki religijne związane ze św. Janem z Dukli, kalendarz Rolniczy na 2019 rok i inne dewocjonalia.
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Solińskiego z Nadola. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…