XXVIII Niedziela zwykła

15 października 2017 r.

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w naszym sanktuarium odprawiają się codziennie o godz. 17.30.
  2. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się za zmarłych, których imiona i nazwiska można składać na kartkach w naszej zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę z racji niedzieli misyjnej tradycyjnie po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz misji i dzieł misyjnych prowadzonych przez naszych bernardyńskich misjonarzy .
  5. Na ołtarzach bocznych są wyłożone kartki na wypominki listopadowe, które można zabrać ze sobą do domu. Czytelnie wypełnione prosimy składać je w naszej zakrystii. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17.30 będziemy odczytywać nazwiska i imiona naszych zmarłych i modlić się za nich, a następnie w intencji wszystkich  zmarłych wypominanych będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.
  6. W dniach od 20 do 22 października 2017 r. odbędą się w Miejscu Piastowym rekolekcje trzeźwościowe. Szczegółowy program rekolekcji jest zamieszczony na plakacie w przedsionku naszej świątyni.