OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Zmartwychwstanie Pańskie

21.04.2019 r.

  1. W ubiegłym tygodniu odbyło się Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Dukli. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za udzielenie noclegu młodzieży i wszystkim za wieloraką pomoc życzliwość.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych w naszym sanktuarium jak w niedzielę. Uroczystej Sumie o godz. 11.00 będzie przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek z Przemyśla, który podczas tej Eucharystii udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.
  3. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Jutro czwarty dzień nowenny o godz. 15.00 przed rozpoczęciem Eucharystii, a w kolejne dni modlitwy nowenny będą odmawiane po Mszy św. wieczornej.
  4. Natomiast w najbliższy wtorek po Mszy św. porannej drugi dzień nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy.
  5. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców i ich dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  6. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W najbliższą sobotę o godz. 15.00 przy Złotej Studzience na Cergowej zostanie odprawiona Msza św. w intencji tegorocznych maturzystów i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.
  8. Przez cały czas wielkanocny w naszym sanktuarium nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 6.30.
  9. W przyszłą niedzielę w Święto Bożego Miłosierdzia po Mszach świętych Akcja Katolicka, Schola dziewcząt i Franciszkańska Młodzież Oazowa będą zbierali ofiary do puszek na rzecz krośnieńskiego hospicjum pod hasłem „Pola Nadziei”.
  10. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Chrystus będzie dla Was mocą w codziennej rzeczywistości, nadzieją w chwilach doświadczeń i światłem, które wskazuje właściwą drogę życia.

 

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!