Ogłoszenia

Ogłoszenia2019-02-09T22:14:06+00:00

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

V Niedziela zwykła

10.02.2019 r.

  1. Jutro 11 lutego przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu przeżywamy także Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy do naszego sanktuarium ludzi chorych i cierpiących na Mszę św. o godz. 12.00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Pół godziny przed Eucharystią spowiedź św., a po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
  2. W najbliższy piątek jak w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. wypominkowa za zmarłych. Przed Eucharystią koronka do Bożego miłosierdzia za zmarłych. Kartki z napisanymi imionami i nazwiskami zmarłych prosimy składać w zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będą zbierane ofiary do puszki na potrzeby naszego WSD w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  4. W naszym województwie rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom , katechetom, młodzieży i dzieciom życzymy dobrego i udanego wypoczynku.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy : śp. Stanisława Piroga z Teodorówki, śp. Antoninę Aszlar z Nadola i śp. Karolinę Marczyńską z Teodorówki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.