II Niedziela Adwentu

10.12.2017 r.

  1. Trwa Oktawa Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 17.30 jest odmawiany różaniec, a po Mszy św. wieczornej odbywa się po kościele procesja eucharystyczna. Zakończenie Oktawy w piątek 15 grudnia.
  2. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich wiernych do udziału w Roratach w okresie adwentowym, które w naszym sanktuarium odprawiają się od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 07.00.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania: w najbliższy wtorek po Mszy św. wieczornej dla uczniów klas VI i VII z naszej parafii przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, w najbliższy czwartek o godz. 16.30 spotkanie Kręgu Biblijnego i po Mszy św. o godz. 18.00 dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 09.00 dla młodzieży drugiej i trzeciej klasy gimnazjalnej z naszej parafii, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
  4. W najbliższą sobotę 16 grudnia od godz. 08.00 będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną przed Świętami Bożego Narodzenia, a po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy w tym dniu odmawianie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
  5. Pan Organista, który w tym tygodniu zakończył roznoszenie opłatków wigilijnych w naszej parafii serdecznie dziękuje za przyjmowanie i za złożone ofiary.
  6. W kiosku klasztornym po Mszach św. można nabyć świece wigilijne Caritas, opłatki świąteczne, pamiątki bożonarodzeniowe oraz kalendarze katolickie na 2018 rok.
  7. 7. Sołtys wsi Nadola informuje, że w czwartek 14 grudnia o godz. 17.00 odbędzie się ważne zebranie wiejskie w Domu Ludowym w Nadolu.
  8. 8. Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na „Koncert Bożonarodzeniowy”, który będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w sali widowiskowo-teatralnej.
  9. W minionym tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Zbigniew Pudełko z Dukli. Wieczny odpoczynek…