Wspólnota klasztoru oo. Bernardynów w Dukli

  • gwardian i ekonom klasztoru
  • kustosz sanktuarium św. Jana z Dukli
  • proboszcz parafii pw. św. Jana z Dukli

wstąpił do Zakonu: 12.09.1998
profesja czasowa: 17.09.1999
profesja wieczysta: 4.10.2003
święcenia prezbiteratu: 16.06.2005

imieniny: 15 stycznia

w Dukli: od 2005 roku

  • wikary klasztoru
  • proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla w Trzcianie-Zawadce Rymanowskiej

wstąpił do Zakonu: 1.09.1983
profesja czasowa: 2.09.1984
profesja wieczysta: 4.10.1988
święcenia prezbiteratu: 9.06.1990

imieniny: 3 grudnia

w Dukli od 2014 roku

  • wikariusz parafii pw. św. Jana z Dukli
  • katecheta w Zespole Szkół nr 2 w Dukli

wstąpił do Zakonu: 6.09.1991
profesja czasowa: 7.09.1992
profesja wieczysta: 4.10.1996
święcenia prezbiteratu: 6.06.1998

imieniny: 30 grudnia

w Dukli od 2011 roku

  • duszpasterz na Puszczy św. Jana z Dukli

wstąpił do Zakonu: 2.09.1972
profesja czasowa: 3.09.1973
profesja wieczysta: 4.10.1977
święcenia prezbiteratu: 20.06.1979

imieniny: 28 października

w Dukli od 2006 roku

  • spowiednik i kaznodzieja w sanktuarium

wstąpił do Zakonu: 6.09.1991
profesja czasowa: 7.09.1992
profesja wieczysta: 4.10.1996
święcenia prezbiteratu: 6.06.1998

imieniny: 23 kwietnia

w Dukli od 2014 roku

  • katecheta w Zespole Szkół nr 1 w Dukli

wstąpił do Zakonu:
profesja czasowa:
profesja wieczysta:
święcenia prezbiteratu:

imieniny: 14 października

w Dukli od 2015 roku

  • zakrystian

wstąpił do Zakonu: 16.09.2010
profesja czasowa: 17.09.2011
profesja wieczysta: 1.10.2015

imieniny: 14 sierpnia

w Dukli od 2015 roku